Svátek má: Petra

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Sankce na Rusáky byly, jejich armada napěchovanä atomkami byka v plné pohotovosti, Brežněv nikomu nic neoznámil,sice se na západě vědêlo,že se něco chystá podle plné pohotovosti vojsk,ale zasahnout nešlo,navic armádaČSSR byla plná proruských zmrdů!
• „Chci, aby je upozornil, že ruská ambasáda u nás je naddimenzovaná. Měla by proto snížit počet personálu o šedesát procent na nějakých 45 diplomatů. To by odpovídalo tomu, co máme v Moskvě,“ sdělil Aktuálně.cz Gabal.!!
• Když se musíte spoléhat na spojence..Vždycky když jsme se na spojence spoléhali to pro nás dopadlo jak nejhůř to dopadnout mohlo.SOUHLASÍM,A NEJHORŠÍ BYLI RUSÁCI,NAPADLI NÁS v noci svině A 22 LET NEODTÁHLI,NEJDELŠÍ DOBA OKUPACE RUSKÝCH PRASAT
• rok 1968,kdy přestože věděli o INVAZI k nám předem(info.dostali,aby pohyb vojsk nebyl špatně pochopen)žádnéSANKCE NEBYLY!Jen kecy politrukblba plukovníka Stanislava Vaculíka,Kolin,Benešova 757,co studoval demagogii v Rusku,který by chtěl 3.světovou válku
• Svět bez obalu:Putin bude přiživovat krize.To je jediný způsob,jak si Rusko může udržet pozici. Bude rozeštvávat celý svět,v Rusku vytvářet pocit ohrožení,intenzivně zbrojit,podporovat armádu a vojáky,staří lidé a důchodci jej nezajímají,ať raději zgebnou
• Tvůj fotr si měl radši utřít ptáka do kopřiv,než do té coury,co jí říkáš mami!...A pak s ptákama v zadku,si můžete v gay průvodu spolu zatancovat.A pak si vymáchejte svého pindíka v kopřivách.Já,politrukblb Vaculík,to dělám pravidelně,jinak mi nestojí..!
• Když se musíte spoléhat na spojence... Vždycky když jsme se na spojence spoléhali to pro nás dopadlo jak nejhůř to dopadnout mohlo.SOUHLASÍM,A NEJHORŠÍ BYLI RUSÁCI ,NAPADLI NÁS v noci svině A 22 LET NEODTÁHLI,NEJDELŠÍ DOBA OKUPACE RUSKÝCH PRASAT
• Když se musíte spoléhat na spojence... Vždycky když jsme se na spojence spoléhali to pro nás dopadlo jak nejhůř to dopadnout mohlo.SOUHLASÍM,A NEJHORŠÍ BYLI RUSÁCI,NAPADLI NÁS v noci svině A 22 LET NEODTÁHLI,NEJDELŠÍ DOBA OKUPACE RUSKÝCH PRASAT!
• KDYKOLIV jsme se LÍSALI k ZÁPADU tak s námaZÁPAD VYJEBAL a VŽDY nás ZRADIL!Ať již to byl MNICHOV,kdy nás zradili HITLEROVI nebo rok 1968,kdy přestože věděli o INVAZI k nám předem(info.dostali,aby pohyb vojsk nebyl špatně pochopen)žádnéSANKCE NEBYLY!
• Parádním činem a "výrazem dospělosti ČSSD" byla Chovancova (Kubiceho) reforma policie a zrušení jediného elitního útvaru policie,který měl výsledky a neunikaly z něho informace ani ze spisů ani z vyšetřování. Proč to udělal - vidíme dnes na práci pro...
• Zničení ČSSD a levice však nebylo zadarmo. Bohouš za to zajistil všem papalášům ve vládě,parlamentu a zbytečném-slizském senátu vysoké platy. Průměr je nyní cca 100 tisíc na soudruha. To je důvod proč všichni zatím hlasovali pro Bohouše.
• A diví se někdo jak se Lidovci,Herman a kleroparaziti s nimi spojení dostali do vlády, na ministerstva a do úřadů ? Natáhl si je tam přece soudruh Bohouš katolík a jeho kroužek reformistů z ČSSD. Bohouš celou ČSSD a levici v ČR pokadil a zničil.
• Víte co je největší sranda? Když biskup Graubner žaluje stát, který je ve věcích špinavých restitucí zastupován Lidoveckým vepřem Hermanem, který v ČT řval na oponenty, že "co mu bylo ukradeno "... Tak tento vepř v této věci zastupuje nás občany...
• Katolíci pana Graubnera mají málo. Chtěli by kromě zámku v Kroměříži shrábnout i Květnou zahradu,kterou stát obnovil nákladem cca 300 milionů korun. Co to s těmi kleroparazity je ? Nestačí jim stamiliardy ? Budou za peníze státu - ten stát žalovat ?
• Prosím vás - řekněte mi kdo z občanů ČR může důvěřovat lidem a institucím, jako je Kalousek,ODS,ČT,Senát,Lidovci, nenažrané církve a jejich lidem, které se do státní správy dostali a nejsou schopni zavřít Kalouska místo Parkanové ?
• Volme v klidu Babiše,Okamuru,Piráty i to KSČM. Jsou to strany které ČR nenechaly rozkrást. U Babiše máme jistotu,že povede stát jako firmu, vyčistí státní správu, bude organizovat a řídit dle své rozumné vize a co dá do plánu - to si i zkontroluje.
• Je neuvěřitelné jak široká fronta kavárenských stohoven, stran které podělaly celou ČR a slizské televize s pozvanými prdelky - vystupuje v médiích jednotně. Je to jako jednotná cholera nečistých zmetků se špinavými rukami.
• Jak je možné že přeplacení úředníci v ČR a EU dopustí tolik chyb při přidělování dotací. Stává se z toho nástroj politického boje, protože prdelkové ,kleroparaziti a podobná škodlivá havěť tím v ČT odklání pozornost voličů od zvolení Babiše.
• Málokdo z občanů zná složité předpisy a postupy při přidělování dotací. Proto se hodí prdelkům zvaným do ČT aby k útolům na Babiše a dotace využili neznalosti i omílání obvinění Babiše,které bude platit jedině tehdy až to rozhodne soud.
• Zatracování dotací teď před volbami souvisí s útoky na Babiše, který jako oligarcha nijak nevybočuje ze standartu. Z toho vybočuje Kalousek s Tatrmanem,Bakala,Sekyra , syčáci ODS s Lidovci. Ti mají na svědomí kradení a oslabení státu.
• Prosím vás lidi co blbnete. Dotace jsou dobrá věc. Bohaté státy pomocí nich mohou vyvažovat stav v EU. Jiná věc jsou bezcharakterní zloději,co se dostali do soustrojí,které ty dotace poskytuje a schvaluje. Zloději mají být v base a ne dostávat amnes...
• OBA bráchové OKAMURY jsou u LIDOVCŮ,což hovoří samo o sobě dost výmluvně o jejich CHARAKTERU.
• UPRCHLÍKYpřijměte do měsíce,nebo bude soud, vzkázal Česku Brusel - JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ - MUSÍME ODEJÍT Z EU! To zase vzkazujeme myBRUSELU!NIKDO by neměl mít právo jakémukoliv státu v EU cokolivPŘIKAZOVAT.Doufám,že nejsme opravdu KOLONIÍ!!