Svátek má: Ilja

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• a pražská kavárna má tu disfunkci pinďoura,tak proto očekávají,že jim přispějete 2HDP z rozpočtu,aby si užili také té trochu srandy se svým pinďourem,dokud mají v onlinne obchodu zásoby Viagry a nemají tam uvedeno,na skladě momentálně toto zboží nemáme.
• když pražské kavárně a USA jestřábům,už ty pinďoury pořádně nestojí a musí si pomáhat tou Viagrou.A jelikož ta Viagra něco stojí,no rozuměj USA jestřáby a pražská kavárna má tu disfunkci pinďoura,tak proto očekávají,že jim přispějete 2HDP z rozpočtu.
• když pražské kavárně a USA jestřábům,už ty pinďoury pořádně nestojí a musí si pomáhat tou Viagrou.
• ale to by jim ty sex.radovánky záviděla pražská kavarna a USA jestřáby,co věčně suší svoje pinďoury a chrastí zbraněma,takže z toho usmíření německa s ruskem asi nic nebude,když pražské kavárně a USA jestřábům,už ty pinďoury pořádně nestojí a
• A nebo můžeme udělat mega svatbu a Merklovou vdát za Putina a Merklová dá Putinovy hubana a o svatební noci si spolu zařádí,jako kdyby jim bylo 20,ale to by jim ty sex.radovánky záviděla pražská kavarna a USA jestřáby,co věčně suší svoje pinďoury.
• že vás Putin nevidí,tak mu zavolejte.A nebo můžeme udělat mega svatbu a Merklovou vdát za Putina a Merklová dá Putinovy hubana a o svatební noci si spolu zařádí,jako kdyby jim bylo 20,ale to by jim ty sex.radovánky záviděla pražská kavarna a USA jestřáby.
• a schválně si tipnu,nacpete ještě více své vojenské techniky k ruským hranicím a kdyby jste měli stále pocit,že vás Putin nevidí,tak Vám můžou vyrobit reflexní vesty i na tank,letadla a kdyby jste měli stále pocit,že vás Putin nevidí,tak mu zavolejte.
• ´´Putin varoval NATO před rozšířením k ruským hranicím´´Tak DEMOKRATI odborníci,to jsem zvědav,co zase vymyslíte za ptákovinu,na poselství ruského prezidenta a schválně si tipnu,nacpete ještě více své vojenské techniky k ruským hranicím,
• takže se mě občana ČR Libereckého kraje nesnažte vy NEVYCHOVANÍ EXOTI v ČR z dolní části společnosti a z horní části společnosti nasrat v životě,to myslím zcela VÁŽNĚ,protože si od NIKOHO z vás jako občan ČR Libereckého kraje NIC v životě líbit nenechám.
• takže mě občana ČR Libereckého kraje se nesnažte NEVYCHOVANÍ EXOTI v ČR z dolní části společnosti,nebo i horní části společnosti nasrat v životě a to myslím zcela VÁŽNĚ,protože si od NIKOHO z vás jako občan ČR Libereckého kraje NIC v životě líbit nenec...
• na-rozdíl od dosti občanů nejen v této zemi,co jsou zapleteni do podvodů,krádeží,fetů,tunelů atd,takže mě se nesnažte NEVYCHOVANÍ EXOTI v ČR z dolní části společnosti,nebo i horní části společnosti nasrat v životě a to myslím zcela VÁŽNĚ.
• protože já občan ČR Libereckého kraje mám před zákonem 24 HODIN,tedy jakýkoliv den v roce a v životě svědomí čisté,na-rozdíl od dosti občanů nejen v této zemi,co jsou zapleteni do podvodů,krádeží,fetů,tunelů atd,takže mě se nesnažte EXOTI nasrat v životě.
• ,za jiných okolností,by jste se už dávno zpovídali na policii,kde bych se s Vámi pak nepáral,protože já občan ČR Libereckého kraje mám před zákonem 24 hodin svědomí čisté,na-rozdíl od dosti občanů,co jsou zapleteni do podvodů,krádeží,fetů,tunelů atd.
• nebo nevychovaného jednání,na to se spolehněte.A máte štěstí vy nevychovaní exoti,co jste o mé rodině občana ČR Libereckého kraje zde sprostě lhali,za jiných okolností,by jste se už dávno zpovídali na policii,kde bych se s Vámi pak nepáral.
• i kdyby to byl cigán,feťák,zloděj,politik,man​​​​agement firmy,jakýkoliv žurnalista,nebo i teolog,který šíří nevychované chování vůči jiným slušným lidem,nebo vůči slušné ženě atd,vlivem své politiky ,nebo nevychovaného jednání,na to se spolehněte.
• i kdyby to byl cigán,feťák,zloděj,politik,man​​​agement firmy,jakýkoliv žurnalista,nebo i teolog,který šíří nevychované chování vůči jiným slušným lidem,nebo vůči slušné ženě atd,vlivem své politiky ,nebo nevychovaného jednání,na to se spolehněte
• ať už pochází z dolní části společnosti a nebo z horní části společnosti i kdyby to byl cigán,feťák,zloděj,politik,man​​agement firmy,nebo i teolog,který šíří nevychované chování vůči jiným slušným lidem,nebo vůči slušné ženě atd,na to se spolehn...
• si NIC už líbit v životě NENECHÁM od žádného nevychovaného (či pokrytecky nevychovaného) člověka,ať už pochází z dolní části společnosti a nebo z horní části společnosti i kdyby to byl cigán,feťák,zloděj,politik,man​agement firmy atd!
• jenže to jste se přepočítali nevychovaný exoti,já občan ČR Libereckého kraje si NIC už líbit v životě NENECHÁM od žádného nevychovaného (či pokrytecky nevychovaného) člověka,ať už pochází z dolní části společnosti a nebo z horní části společnosti.
• ,která je před krachem,nebo slimáci,co si sebou tahají pedofila a ještě zde na prvníchzprávách tu o mě budou lhát zmrdi pokrytecký,jenže to jste se přepočítali,já občan ČR Libereckého kraje si NIC už líbit v životě NENECHÁM od žádného nevychovaného člo...
• ,která je před krachem,nebo slimáci,co si sebou tahají pedofila a ještě zde na prvníchzprávách tu o mě budou lhát zmrdi pokrytecký,jenže to jste se přepočítali já občan ČR Libereckého kraje si NIC už líbit v životě NENECHÁM!
• která je před krachem,nebo slimáci,co si sebou tahají pedofila a ještě zde na prvníchzprávách tu o mě budou lhát zmrdi pokrytecký,jenže to jste se přepočítali já občan ČR Libereckého kraje si NIC už líbit v životě NENECHÁM!
• což z části už jsou právě ti cigoši,ale nejen oni,že ano a dále tu máme migroše,například ukáčka z vytunelované Ukrajiny,která je před krachem,nebo slimáci,co si sebou tahají pedofila a ještě zde na prvníchzprávách tu o mě budou lhát zmrdi pokrytecký!