Svátek má: Emil

Politika

Velikost textu:

Česká konference: Budou tyto volby něčím jiné či snad průlomové?

Česká konference: Budou tyto volby něčím jiné či snad průlomové?

A je tu první zářijové vysílání České Konference a jistě už netrpělivě čekáte jaké bude. Bude to volební SPECIÁL s Karlem Křížem a Alešem Svobodou.

Ilustrační foto
13.září 2017 - 08:45

Po čase odpočinku, kdy jsme si také dopřáli cestovat a poznávat nová mista naší krásné země se tuto středu vydáme společně s vámi na cestu za polit. hnutím CESTA, které přijde do studia v plné sestavě, abychom pohovořili o blížících se volbách o výhledech i propadech naší společnosti. Co nás čeká a nemine? Budou tyto volby něčím jiné či snad průlomové? Tentokrát budeme telefonicky volat i dalším hostům našeho vysílání, abychom získali více pohledů a názorů.

Přemýšleli jste někdy o lidech, kteří jsou vůdci a vedou skupiny, společenství a národy do různých situací, dějů, voleb, polit. směrů, válek, nečasů a nesvobody?  A jaký by měl být správný vůdce? Věřte, že na tyto otázky vám dáme v našem vysílání České Konference odpověď.

V závěrečné hodince otevřeme i další životní témata, která jsou v současném dění stále naléhavější. Můžete se též těšit na velmi inspirující, aktuální a nadčasový text pod názvem "VEDENÍ" od S. Schwartzkopff v podání Ireny K.

Co dodat závěrem, máte se opravdu na co těšit, vždyť v pořadu “Vysílání České Konference” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém Rádiu BOHEMIA – Vysíláme pro vás  (www.vysilameprovas.cz).

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“


(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)