Svátek má: Ludvík

Politika

Velikost textu:

Pozdravil premiér Babiš účastníky jednání v Lidovém domě: Čau lidi?

Pozdravil premiér Babiš účastníky jednání v Lidovém domě:  Čau lidi?

Fotografií Andreje Babiše v Lidovém domě pořízenou mobilem při jednání předsednictva ČSSD zveřejnil bývalý místopředseda ČSSD Michal Hašek na sociálních sítích s popiskem? Čau lidi. Otázkou je, zda skutečně tak oslovil předseda vlády početnou skupinu členů ČSSD? To už Hašek nenapsal.

Obrázek pořízený mobilem při jednání členů ČSSD
16. července 2019 - 08:13

Dvouslovní komentář a ještě předchozí články Michala Haška komentovali i čtenáři Haškova profilu a nebyli k němu vůbec umírnění.

  "Unesli jsme se, že jsme se unesli! Našli Krasomilu, našli, našli. Trubte na polach, zrušte polach. Vážně omlouvám se, Koko.. i!! Nejlepší na tom je, že to už podruhé zavinil Hamáček . A nakonec dávají vinu Babišovi, Zemanovi. Proč někdo neřekne, jaký důvod byl, k odvolání ministra kultury tak rychle bez rozmyslu. To se vážně už nedá ty kecy Petřička, Veselého, Netolického a spol komentovat. Tak ať odejdou. Možná se konečně ten zbytek zmátoři a založi si novou stranu."
   

  "Nevím proč mám dojem, že ČSSD se svou rozhodností velmi přiblížilo lidovcům a hlavně mám dojem, že předsednictvo dalo Hamáčkovi do ruky pilku, ať si tu větev pod sebou podřeže sám :)"

 
  "Jedině, jesli obětují Petříčka. Pak jsem ochotná jen skřípat zubama a ne jimi mířit na vyžrané krky."

Michal Hašek k tomu všemu  i k předchozím zprávám se vyjádřil takto ...


  "Respektuji názory všech diskutujicich, i když s některými nesouhlasim. Do některych věci přece jen vidím vice a zblízka. Určitě by Jan Hamáček mohl a měl být místy razantnějši. Jenže převzal socdem v situaci politickeho komatu, v jednání  o vládě s JZ upletl z h...a bič a získal pro ČSSD  5 resortů, do koaliční  smlouvy prosadili hodně věcí z našeho programu. Rok má teď na starost oranžovy pytel blech, některé umí i pěkně poštipat a také to dělaji. Toto hodnocení bych Vám napsal, i kdybych nebyl externí poradce na MV, neni to moje hlavni zaměstnání, tím je advokacie. Nezalepilo mi to pusu ani nezměnilo moje nazory, viz Několik oranžovych vět," upozornil na své aktivity a názory Michal Hašek.

(ps, facebookový profil Michala Haška,  Prvnizpravy.cz, foto: fc Michala Haška)