Svátek má: Emil

Politika

Velikost textu:

Zaorálek vystoupil v Národním divadle a sklidil zajímavé ohlasy

Zaorálek vystoupil v Národním divadle a sklidil zajímavé ohlasy

Volební předák ČSSD Lubomír Zaorálek společně s pražským kandidátem do Sněmovny s poslancem Františkem Adámkem navštívili Národní divadlo, aby zde debatovali i o koncepci této české národní chlouby.

Lubomír Zaorálek s Františkem Adámkem diskutují o dění v Národním divadle
11.září 2017 - 08:37

Kdy se to stane, aby ministr zahraničních věcí přišel za obyčejnými pracovníky Národního divadla a aby si s nimi popovídal o tom, co je trápí.

Před volbami je možné všechno a tak se stalo, že Lubomír Zaorálek si popovídal se zaměstnanci Zlaté kapličky.S touto návštěvou se Zaorálek pochlubil i na svém facebooku a jeho výzva, aby o koncepci  Národního divadla byla vedena celonárodní diskuse, měla různé ohlasy.

Někdo sice ve svém příspěvku v diskusi připomíná, že ministrova návštěva byla řediteli  Národního divadla  ohlášena a byla jím vzata na vědomí, ale ostatní ohlasy na návštěvu v ND nejsou moc lichotivé k volebnímu předákovi z Lidového domu, který tam podle jejich názoru neměl co dělat.

" Ať je už po volbách vždyť se ten chudák uštve, tolik se nenaběhal v životě jako teď, všechno zná a ví a umí všechno vyřešit, najednou má zájem všechno, co tady léta ničili napravit, až bude po volbách zase bude někde za velký prachy ležet, oni si kluci neublíží," píše narozdíl od jiných ještě slušně jedna čtenářka.

Další uvádí jednoslovné nelichotivé komentáře  ... "Kašpar"  nebo  "Kecy"  či  i dvojslovné ...
"BALŠOJ TEATR".

Zaorálek coby háček gumového miničlunu s jakým se plaví imigranti


(ps, Prvnizpravy.cz, facebook Lubomíra Zaorálka, foto: facebook předáka ČSSD)