Svátek má: Bohumil

Regiony

Velikost textu:

Čtyři vloupání do vozidel ve Zlíně

Čtyři vloupání do vozidel ve Zlíně

Hned čtyři vloupání do vozidel prověřují za posledních pár dnů zlínští policisté. Ve všech případech rozbili pachatelé přední okno a vzniklým otvorem zevnitř odcizili předměty, které jejich majitelé nechali na sedadlech, pod nimi nebo ve vnitřní přihrádce u spolujezdce.   

Jedno z vykradených aut
19. září 2023 - 07:30

Z vozidla Škoda Fabia odcizili palubní navigaci za devět tisíc korun, z vozidla Hyundai vzali příruční tašku s peněženkou, veškerými doklady a finanční hotovostí 2400 korun, z vozidla Škoda Octavia vzali peněženku s doklady a platební kartou, která ležela na sedadle, a v Suzuki Ignis po rozbití okna rozházeli věci uvnitř přihrádek, ale nic neodcizili.Škoda, kterou lupiči způsobili poškozením vozidel a odcizením věcí, je předběžně vyčíslena na šestadvacet tisíc korun. Kriminalisté jednotlivá místa činu ohledali, odebrali stopy a po pachatelích trestných činů krádež a poškození cizí věci pátrají. V případě jejich dopadení a odsouzení jim hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

„Nenechávejte na sedadlech ani na jiných viditelných místech ve vozidle žádné věci. Lákáte tím zloděje !" vyzývá  por. Bc. Monika Kozumplíková, tisková mluvčí KŘP Zlínského kraje.

(rp,zlinskenovinky.cz,foto: KRP ZK)Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
66%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
17%