Svátek má: Ivona

Regiony

Velikost textu:

Děti se mohou těšit na lampionový průvod i ohňostroj

Děti se mohou těšit na lampionový průvod i ohňostroj

Zejména menší děti s rodiči ocení listopadový lampionový průvod, který bude zakončen velkolepým ohňostrojem.

Ilustrační foto
5. listopadu 2018 - 07:30

V předvečer Dne boje za svobodu a demokracii v pátek 16. listopadu v 16:45 hodin vyjde průvod z parku u Městské polikliniky Otrokovice a končit bude na náměstí 3. května.

Lampionového průvodu se v Otrokovicích tradičně účastní velké množství rodičů s dětmi. Účastníci s lampiony se shromáždí v 16.30 hodin v parku před poliklinikou, odkud projde průvod, přes lávku k Otrokovické BESEDĚ na náměstí 3. května. Jakmile na místo dorazí poslední účastník s lampionem, oblohu rozzáří nádherný ohňostroj.

„Na náměstí budou připraveny prodejní stánky s občerstvením, například svařené víno, cukrovinky, bramborové spirálky, káva, sýry, punč, klobásy a světýlka pro děti,“ informovala Lenka Navrátilová, která se podílí na organizaci akce.

Akce je pořádána zejména pro menší děti s doprovodem rodičů, ale projít se se svítícím lampionem mohou i ti starší. Večer bude ukončen ohňostrojem a volnou zábavou za doprovodu kapely AVENTIS.


„Lampionový průvod s ohňostrojem se koná v Otrokovicích s pravidelností každý rok jako součást oslavy státního svátku Dne boje za svobodu a demokracii. Děti ocení lampionový průvod a ohňostroj, dospělí si mohou připomenout přelomový 17. listopad 1989,“ uvedl starosta města Jaroslav Budek. Akci pořádá Otrokovická BESEDA ve spolupráci s DDM Sluníčko.

Pro Zlinskenovinky.cz Romana Stehlíková, tisková mluvčí města Otrokovice

(lh,zlinskenovinky.cz,foto archiv)