Svátek má: Alexandra

Regiony

Velikost textu:

Díky rekonstrukci mohou být ze sportovní haly vysílány on-line utkání

Díky rekonstrukci mohou být ze sportovní haly vysílány on-line utkání

Městská sportovní hala Otrokovice byla po rozsáhlé rekonstrukci slavnostně otevřena a veřejnosti zpřístupněna v polovině června 2018.

Ilustrační foto
10. ledna 2019 - 07:30

7. ledna 2019 se v hale odehrál zápas florbalistů HU-FA Panthers proti FBC Ostrava, který mohl být díky kvalitnímu technickému zázemí vysílán on-line na ČT Sport. Panteři nad Ostraváky zvítězili 5:3.

„Za takovou halu by se nemuselo stydět žádné město a troufám si říci, že patří mezi polyfunkční a moderní sportovní haly počtem kapacity lidí na sezení a stání, kvalitou šaten, hygienických zařízení, občerstvení a v neposlední řadě kvalitou povrchu podlahy. Nyní se prakticky ukázalo, že naše hala je technicky připravená i na televizní přenosy,“ uvedl starosta Jaroslav Budek.


V minulosti hrávali florbalisté ve Sportovní hale SPŠ Otrokovice, kde přímé přenosy nebylo možné realizovat. To umožňovala pouze nejbližší hala v sousedním Zlíně. Nyní nabízí i otrokovická hala takové technické vybavení, které svou kvalitou odpovídá současným standardům. Otrokovice se mohou pyšnit sportovištěm, které je určeno nejen pro florbalisty, ale celou řadu dalších sportovních odvětví.

Pro Zlinskenovinky.cz Romana Stehlíková, tisková mluvčí města Otrokovice.

(lh,zlinskenovinky.cz,foto město Otrokovice)