Svátek má: Vendelín

Regiony

Velikost textu:

Hokejový fanoušek napadl řidiče trolejbusu

Hokejový fanoušek napadl řidiče trolejbusu

Policisté z obvodního oddělení ve Zlíně od noci na dnešek prověřují podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, kterého se mohl dopustit jednatřicetiletý hokejový fanoušek ze Zlína. 

Ilustrační foto
1. prosince 2017 - 07:30

V případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Nepříjemný zážitek zakončený úderem do tváře zažil včera po skončení hokejového utkání devětadvacetiletý řidič trolejbusu. Krátce před jedenáctou hodinou večer chtěli dva muži na náměstí Práce ve Zlíně nastoupit do trolejbusu jedoucího do Otrokovic.

Řidič trolejbusu viděl, že muži jsou zjevně opilí, proto je vyzval, aby do trolejbusu nenastupovali, protože tím porušují přepravní řád. Muži však neposlechli. Nakonec po dalších výzvách sice z dopravního prostředku vystoupili, ale přesunuli se dopředu a začali manipulovat s předními stěrači, a když musel řidič vystoupit, snažili se opět dostat dovnitř. Po přetahování s řidičem ho jeden z agresorů dvakrát udeřil pěstí do brady. Jedna z cestujících mezitím přivolala policii.

Pyšná princezna na zámku v Telči

Zlínští policisté po příjezdu zjistili, co se stalo. Dechová zkouškaobou mužů ukázala téměř dvě promile alkoholu. Přesné okolnosti útoku jsou předmětem dalšího policejního prověřování.

Pro Zlinskenovinky.cz nprap. Monika Kozumplíková, KŘ Policie Zlínského kraje.

(lh,zlinskenovinky.cz,foto archiv)