Svátek má: Havel

Regiony

Velikost textu:

Kraj nakoupí pro sebe i své organizace 28 nových vozidel

Kraj nakoupí pro sebe i své organizace 28 nových vozidel

Společný nákup automobilů pro sebe i své příspěvkové organizace bude realizovat Zlínský kraj. Radní kraje již schválili investiční záměr řešící nákup celkem 28 nových vozidel za téměř 19 milionů korun.

Ilustrační foto
23. dubna 2018 - 07:30

„Zajistíme tím nutnou obnovu vozového parku pro kraj i naše příspěvkové organizace. Akce bude plně financována z prostředků kraje. Náklady na provoz vozidel si pak budou jednotlivé příspěvkové organizace hradit samy,“ oznámil statutární náměstek hejtmana Zlínského kraje Jiří Sukop.

Vyjížďka na čtyřkolce nedopadla dobře. Zranily se dvě osoby

Na novou dodávku pro 9 osob se tak mohou těšit například v dětských domovech v Liptálu a Vizovicích, větší vozidla pro přepravu klientů obdrží také domovy pro osoby se zdravotním postižením ve Valašském Meziříčí, Pržně, Karolince, Velehradě nebo Starém Městě. Osobní automobily budou zakoupeny například pro 14I15 Baťův institut, Slovácké muzeum v Uherském Hradišti nebo Krajskou pedagogicko-psychologickou poradnu.

Radnice ve Velvarech je renesančně-barokní stavba

Radní kraje již také schválili vyhlášení veřejné zakázky na dodavatele automobilů, všechna vozidla by měla být dodána nejpozději do letošního října.

Pro Zlinskenovinky.cz Adéla Kousalová, tisková mluvčí Zlínského kraje.


(lh,zlinskenovinky.cz,foto Zlínský kraj)