Svátek má: Zbyněk

Regiony

Velikost textu:

Kraj organizuje odborné semináře o ekologicky šetrné dopravě

Kraj organizuje odborné semináře o ekologicky šetrné dopravě

Zajímáte se o využití dopravních prostředků s elektrickým pohonem? Chtěli byste mít přehled o jejich současných trendech a technologiích?

Ilustrační foto
7. dubna 2019 - 07:30

Přijďte se zúčastnit seminářů pořádaných v rámci projektu „E-mobilita Zlínského kraje“, který realizuje Zlínský kraj společně s partnery.

Semináře jsou určeny všem, kteří uvažují o pořízení elektromobilů, zřízení dobíjecích stanic a související infrastruktury nebo se o tuto problematiku zajímají – tedy pro zástupce obcí, městských organizací, škol, podnikatelů, ale i pro širokou veřejnost. Semináře se uskuteční ve vybraných městech Zlínského kraje v termínech od dubna do začátku června 2019. Účast na seminářích je bezplatná.Dalšími plánovanými aktivitami projektu, které jsou zaměřené na osvětovou činnost o e-mobilitě Zlínského kraje, jsou prezentace elektromobilů, zřízení informačního webu k této problematice, zpracovaní analýzy e-mobility Zlínského kraje. Rozpočet projektu je ve výši 1,150 milionu korun. Projekt byl předložen do výzvy v rámci Národního programu Životní prostředí, ze státního rozpočtu je na něj možno získat dotaci ve výši 920 tisíc korun

Pro Zlinskenovinky.cz, Bc. Jan Vandík DiS., Krajský úřad Zlínského kraje

(lh,zlinskenovinky.cz,foto Zlínský kraj)