Svátek má: Svatoslav

Regiony

Velikost textu:

Lampionový průvod má novou trasu, ohňostroj zůstává

Lampionový průvod má novou trasu, ohňostroj zůstává

Jako pochodující světýlka. Přesně tak vypadají děti, které se s rozsvícenými lampiony vydávají spolu s rodiči na trasu tradičního průvodu. Na jeho konci před Otrokovickou BESEDOU je čeká nejen připravený kulturní program, ale především ohňostroj, který rozzáří večerní oblohu.

Z plakátu k akci
14. listopadu 2022 - 07:30

Jako každý rok se akce uskuteční se 16. listopadu, v předvečer státního svátku Dne boje za svobodu a demokracii. V letošním roce ale mohou účastníci těšit na změnu. Tou je nová trasa vytyčená pro lampionový průvod.

„Od 16 hodin se rodiče s dětmi mohou scházet u dětského dopravního hřiště na Trávníkách, kde se budou postupně řadit do průvodu. Ten vyrazí v 16.15 hodin. Trasa průvodu vede podél řeky Dřevnice až k lávce a následně přes lávku do prostoru na náměstí,“ uvedla Alena Velecká, dramaturgyně Otrokovické BESEDY, která je spolu s městem Otrokovice a DDM Sluníčko Otrokovice pořadatelem akce.Na pódiu před Otrokovickou BESEDOU pak vystoupí kapela COUNTRIO. Před Modlitbou Marty Kubišové, kterou zazpívá Magda Malaníková s klavírním doprovodem Mirky Soukalové, vzpomene na události 17. listopadu starostka města Otrokovice Hana Večerková. Pak už oblohu za doprovodu hudby rozzáří ohňostroj.  
Zlínskénovinky.cz informovala Lenka Vaculová, tisková mluvčí města Otrokovice.

(rp,zlinskenovinky.cz,foto:meUOtrokovice)
Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
71%
Ne
transparent.gif transparent.gif
15%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
14%