Svátek má: Iva

Regiony

Velikost textu:

Na silnici ležel mrtvý muž

Na silnici ležel mrtvý muž

V pondělí večer krátce před půl jedenáctou hodinou nalezla hlídka střežící pohraniční oblast ve Francově Lhotě zakrváceného muže ležícího na silnici.

Ilustrační foto
23. listopadu 2022 - 07:30

I přes okamžitě zahájenou resuscitaci se šedesátiletého muže nepodařilo oživit a ten tedy na místě zemřel. Vše nasvědčuje tomu, že úmrtí předcházel střet s neznámým automobilem, které řídil dosud neznámý řidič. Přesnou příčinu úmrtí ovšem objasní až nařízená soudní pitva.

Případ ve spolupráci s dopravními policisty šetří vsetínští kriminalisté, kteří zároveň žádají o spolupráci i veřejnost. K nehodě došlo nedaleko odbočky k místnímu kostelu, a to zřejmě v době od 21:30 hodin do 22:20 hodin. V tomto časovém úseku obcí projížděl minimálně jeden automobil a kriminalisté žádají případné svědky o informace, které by vedly k vypátrání automobilu, potažmo jeho řidiče. Je pravděpodobné, že automobil bude mít od včerejšího večera poškozenou přední část vozu.Řidič je podezřelý ze spáchání trestných činů usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku, za což mu hrozí až šestiletý trest odnětí svobody.

„Jakékoliv informace k případu přijmeme prostřednictvím bezplatné linky 158," vyzývá nprap. Petr Jaroš, tiskový mluvčí KŘP Zlínského kraje.

(rp,zlinskenovinky.cz,foto:arch.)Označili byste Rusko jako teroristický stát?

Ano
transparent.gif transparent.gif
24%
Ne
transparent.gif transparent.gif
52%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
24%