Svátek má: Zora

Regiony

Velikost textu:

Neziskovky mohou informovat prostřednictvím krajského portálu

Neziskovky mohou informovat prostřednictvím krajského portálu

Prostřednictvím portálu neziskovky.kr-zlinsky.cz mají neziskové organizace ve Zlínském kraji možnost informovat širokou veřejnost o své činnosti a připravovaných aktivitách.

Ilustrační foto
27. listopadu 2020 - 07:30

Portál administruje oddělení organizačních činností a neziskového sektoru Odboru Kancelář hejtmana Zlínského kraje.

„Budeme rádi, když se neziskové organizace zaregistrují, protože jim pak můžeme zasílat informace o pořádaných seminářích na různá zajímavá odborná témata. Zvláště před Vánocemi se také stává, že nás oslovují donátoři s požadavkem o kontakt na některou z neziskových organizací, kterou by chtěli podpořit a my je odkazujeme právě na ty registrované na krajském portálu,“ sdělila statutární náměstkyně hejtmana Hana Ančincová, zodpovědná za oblast sociálních věcí a neziskového sektoru.

Hrad Roimund u Jítravy získal jméno po králi Karlu IV.

Neziskovky si při bezplatné registraci spravují a aktualizují veškeré údaje o své organizaci samy, s možností publikovat články o své činnosti nebo vkládat pozvánky na vlastní pořádané akce. Portál nabízí informace o aktuálním dění v neziskovém sektoru, o právních předpisech, grantový kalendář, poradnu a rovněž upozorňuje na připravované semináře.

Pro Zlinskenovinky.cz Mgr. Helena Mráčková, Krajský úřad Zlínského kraje

(lh,zlinskenovinky.cz,foto web ZK)