Svátek má: Zita

Regiony

Velikost textu:

Otrokovické orientální tance vystoupí v Luhačovicích

Otrokovické orientální tance vystoupí v Luhačovicích

Druhý ročník toho nejlepšího z destinace Zlínsko a Luhačovicko přinese přehlídka Naše obec, naše radost. Proběhne již v sobotu 11.září v Luhačovicích.

Ilustrační foto
8. září 2021 - 07:30

Spolu s dalšími vystupujícími z regionu se představí i zástupci z Otrokovic. Zvučné písně zazní z úst Ženského pěveckého sboru Otrokovice. Několik tanečních vystoupení předvedou tanečnice z kurzů Otrokovické BESEDY. Mezi regionálními prodejci se objeví MarmelLady Renata Zezulková a Pavel Gráf s voňavou kávou z Pražírny Otrokovice.

„Otrokovice do přehlídky regionu neodmyslitelně patří a mají co nabídnout. V loňském roce jsme na tomto místě představili úžasné marmelády a džemy. Letos přidáme vynikající kávu a ukážemese i na pódiu se sborovým zpěvem a orientálními tanci. Věřím, že diváky naším programem zaujmeme,“ těší se starostka Otrokovic Hana Večerková.

Program, který je volně přístupný, je určen pro celé rodiny. Přímo v centru lázní, na Lázeňském náměstí v Luhačovicích, bude od 10:30 až do 18:30 hudební program s kapelami, písničkáři, hudebním triem, sbory i tanečníky, který doplní interaktivní dílny pro děti, ale také ochutnávky a drobný prodej regionálních potravin, jako jsou džemy a marmelády, bylinky nebo pivo z lokálního minipivovaru.


„V loňském roce jsme přehlídku pořádali poprvé. Chceme lidem ukázat, jak pestrý náš region je a poradit jim, kam se vydat za zajímavými památkami a architekturou, kde ochutnat lokální dobroty nebo kam si udělat výlet s dětmi,“ říká Jana Pastyříková, manažerka destinační společnosti Zlínsko a Luhačovicko.(pšt, zlinskenovinky.cz, zdroj: portál města Otrokovice)