Svátek má: Norbert

Regiony

Velikost textu:

Plán modernizace krajské nemocnice si přišlo prohlédnout 80 lidí

Plán modernizace krajské nemocnice si přišlo prohlédnout 80 lidí

Na osm desítek lidí se ve středu 15.března zúčastnilo veřejné prezentace na krajském úřadu ve Zlíně, kde vedení Zlínského kraje a nemocnice Krajské nemocnice T. Bati (KNTB) představilo plán modernizace KNTB.

Z prezentace
17. března 2023 - 07:30

V rámci plánovaných debat už s projektem seznámili zástupce Univerzity Tomáše Bati, v závěru března ho uvidí zastupitelé města Zlína. Další veřejná debata se na krajském úřadu uskuteční 21. března v prostorách expozice od 16 hodin.

„Postupně projekt představujeme všem našim klíčovým partnerům, odborníkům i veřejnosti. Je pro nás důležité, aby lidé věděli, jaká proměna areál čeká. V debatách zaznívají dotazy, jak změny zefektivní provoz nemocnice, a to nejen z pohledu personálu, ale i pacientů. Týkají se také dopravní dostupnosti i třeba toho, jak nová výstavba zohledňuje covid, který v uplynulých dvou letech výrazně ovlivnil fungování každého zdravotnického zařízení,“ vysvětlil hejtman Radim Holiš.Nemůžete se zúčastnit osobně? Prohlídněte si prezentaci, která plán modernizace detailně představuje:

Zlínskénovinky.cz informovala Soňa Ličková, tisková mluvčí Zlínského kraje.

(rp,zlinskenovinky.cz,foto:zk)Souhlasíte s tím, že Česká republika podepsala obrannou smlouvu s USA?

Ano
transparent.gif transparent.gif
12%
Ne
transparent.gif transparent.gif
33%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
55%