Svátek má: Radana|Radan

Regiony

Velikost textu:

Po střetu s vlakem skončil opilec v nemocnici

Po střetu s vlakem skončil opilec v nemocnici

O velkém štěstí může po sobotní návštěvě restaurace hovořit šestapadesátiletý muž z obce u Zlína. V sobotu kolem osmé hodiny večer mu přejel vlak jedoucí směrem do Otrokovic v Želechovicích nad Dřevnicí prsty u nohou. 

Ilustrační foto
13. března 2018 - 07:30

Se zraněním ho záchranáři převezli do nemocnice. Muž vedoucí jízdní kolo chtěl přejít přes koleje v Želechovicích nad Dřevnicí poblíž železničního přejezdu. V jeho krvi ovšem v té době kolovalo velké množství alkoholu, který měl zřejmě na svědomí ztrátu jeho pozornosti.

Tichý zabiják oxid uhelnatý znovu zaútočil. Čtyři lidé unikli smrti

Nákladní vlak projíždějící v tu chvíli směrem do Otrokovic přejel opilému muži prsty u nohou. Zraněný zůstal ležet vedle kolejí, kde ho našla kolemjdoucí žena a přivolala záchranáře a ti následně policisty. Dechová zkouška u zraněného muže ukázala více než tři promile alkoholu. Přivolaní záchranáři ho převezli do nemocnice.Přesná příčina a okolnosti této události zůstávají v šetření dopravních policistů a policistů z Vizovic.

Prezentace muzeí a galerií Zlínského kraje v MZM


Tento muž neměl potíže s alkoholem rozhodně poprvé. Policisté ho už několikrát převáželi do protialkoholní záchytné stanice v Kroměříži, protože pod vlivem alkoholu chodil uprostřed vozovky nebo v silných mrazech seděl venku a ohrožoval tím svoje zdraví.

Pro Zlinskenovinky.cz  nprap. Monika Kozumplíková, KŘP Zlínského kraje.

(lh,zlinskenovinky.cz,foto Policie ZK)