Svátek má: Igor

Regiony

Velikost textu:

Premiérový městský závod v biatlonu sklízel superlativy

Premiérový městský závod v biatlonu sklízel superlativy

V sobotu 8.srpna proběhl na Vsetíně 1.ročník Městského letního biatlonového závodu, který pořádal Klub biatlonu WOCO Vsetín a nad nímž převzali záštitu hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek a starosta Vsetína Jiří Růžička.

Ilustrační foto z akce
11. srpna 2020 - 07:30

A nutno podotknout, že nejen z pohledu pořadatelů se skvěle vydařil. Závodníci pořádajícího oddílu získali celkem 7 medailí, a to 1 zlatou, 2 stříbrné, a 4 bronzové. Další 4 medaile (2 zlaté, 1 stříbrnou a 1 bronzovou) vybojovali reprezentanti dalšího místního oddílu KB Vsetín Bobrky.


Pořadí sportovců vsetínských oddílů: žáci M0: 1. Kryštof Riedl, 3. Tomáš Zajíc, 5. Jiří Zemánek (všichni Bobrky), žákyně W0: 2. Ema Molková, 3. Beáta Hrubá (obě WOCO), 6. Alice Hurtová, žáci M11: 1. Ondřej Pop (oba Bobrky), 3. Viktor Krampota, žákyně W11: 4. Sofie Viktorie Jaklová, žákyně W12: 1. Tereza Juřičková, 2. Dorota Molková, 3. Klára Barošová (všichni WOCO), žáci M13: 2. Šimon Pavelka (Bobrky), žákyně W13: 3. Adéla Krampotová (WOCO).


„Chtěl bych touto cestou poděkovat všem organizátorům, dobrovolníkům a ostatním, kteří se na závodě podíleli, za to, jak skvělou práci předvedli. Zároveň chci také poděkovat zúčastněným klubům a všem návštěvníkům z řad veřejnosti. Byli jste úžasní. No a v neposlední řadě bych chtěli také moc poděkovat všem našim šikovným dětem, z nichž se hned sedm z osmi umístilo na stupních vítězů, a jedné z našich závodnic stupně vítězů utekly pouze o kousek. Na domácí půdě májí tyto krásné umístění navíc dvojnásobnou hodnotu,“ uvedl za pořádající oddíl Tomáš Gabko a dodal: „Jsme moc rádi, že ohlasy, které se k nám už nyní dostávají, ať už od vedoucích klubů, rodičů dětí, či široké veřejnosti jsou velmi pozitivní. Jsme za to opravdu vděční a moc nás těší, že se nám první ročník vydařil, povedl podle plánu a udělal radost velkému množství lidí, především pak dětí. Už teď se těšíme na další.“  

Podle webu města Vsetín

(lh,zlinskenovinky.cz,foto Radovan Kocúrek)