Svátek má: Vavřinec

Regiony

Velikost textu:

Při nehodě utrpěli dva motocyklisté těžká zranění

Při nehodě utrpěli dva motocyklisté těžká zranění

V pondělí po šestnácté hodině došlo před obcí Tlumačov při předjíždění ke střetu motocyklu a osobního vozidla. Řidič i jeho spolujezdkyně z motocyklu utrpěli těžká zranění.

Z místa nehody
27. července 2022 - 07:30

Osmapadesátiletá řidička osobního vozidla Volkswagen Golf začala při jízdě od obce Kurovice na Tlumačov předjíždět před ní jedoucí motocykl, jehož čtyřiapadesátiletý řidič nejel při pravém okraji vozovky a pravděpodobně při jízdě zatáčkou přejel částečně do protisměru. Tím ohrozil řidičku, která ho předjížděla, čímž došlo ke střetu obou dopravních prostředků.

Motocykl, na němž jel řidič s devětatřicetiletou spolujezdkyní, po střetu upadl na komunikaci a přes travnatý příkop ve smyku přejel až do pole, kde zůstal ležet. Oba motocyklisté utrpěli těžká zranění, s nimiž je záchranáři převezli do nemocnice. Řidička osobního vozidla vyvázla z nehody bez zranění. Dechová zkouška byla u obou řidičů negativní. Celková škoda je předběžně vyčíslena na více než sto tisíc korun.Veškeré okolnosti této dopravní nehody prověřují dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty.

Zlínskénovinky.cz informovala por. Bc. Monika Kozumplíková, KŘP Zlínského kraje.

(rp,zlinskenovinky.cz,foto: krp zk)