Svátek má: Milan

Regiony

Velikost textu:

Při požáru ve Zlíně uhořeli dva lidé

Při požáru ve Zlíně uhořeli dva lidé

Ve středu 2. ledna krátce před dvacátou hodinou na lince tísňového volání policie přijali oznámení o požáru v rodinném domě ve Zlíně v místní části Kudlov.

Ilustrační foto
4. ledna 2019 - 07:30

Na místo vyrazilo několik policistů, kteří zapáskovali místo požáru, aby zabránili vstupu dalších osob. Začali zjišťovat, k čemu v rodinném domě došlo. Vzápětí se dostavili členové kriminalistického výjezdu, kteří zjišťovali předběžné informace a vyslýchali svědky.

Foto z místa požáru

Při požáru uhořely z dosud nezjištěných příčin a za neznámých okolností dvě osoby, jejichž totožnost nebylo možné s určitostí zjistit. Majitel nemovitosti v době požáru v domě nebyl.

Foto z místa požáru

Policisté až do rána střežili místo požáru. Ve čtvrtek ráno po vychladnutí požářiště přijeli kriminalisté znovu, aby mohli ohledat místo činu a zajistit veškeré možné stopy. Zároveň s nimi pracuje v požářišti také policejní kynolog se psem speciálně vycvičeným na vyhledávání akcelerantů hoření.

Kriminalisté zjistili, že obě mrtvé osoby, které byly na místě nalezeny, jsou mužského pohlaví. Jejich totožnost nebylo možné s určitostí ověřit, u obou mrtvých bylanařízena soudní pitva.

Pro Zlinskenovinky.cz por. Bc. Monika Kozumplíková, tisková mluvčí KŘ policie Zlínského kraje

(lh,zlinskenovinky.cz,foto policie ZK)