Svátek má: Igor

Regiony

Velikost textu:

První turnaj na nových beachvojebalových hřištích již v sobotu

První turnaj na nových beachvojebalových hřištích již v sobotu

ŠtěrkCup 2022 bude prvním turnajem dvojic odehraným na beachvolejbalových hřištích v areálu Rekreační oblasti Štěrkoviště, které na jaře letošního roku prošly kompletní revitalizací.

Z plakátu k akci
13. srpna 2022 - 07:30

První dvojice se postaví na hřiště v soboru 13. srpna v 9.30 hod.. Nabitý seznam účastníků slibuje skvělou podívanou až do pozdního odpoledne.

„Na Štěrkáči se scházíme každým rokem. Losovací turnaj dvojic ŠtěrkCup odstartuje letošní zcela novou a krásnou etapu našich turnajů na nových hřištích. Je to příjemný způsob k poznání nových lidí i sebe sama při špatném losu,“ říká s úsměvem organizátor turnaje Libor Vondráček.

Turnaj bude rozdělen na skupinu smíšených dvojic a skupinu mužů. Hrát se bude na dva sety do 15 bodů. Z každé skupiny postoupí 4 nejlepší týmy. Ty si zahrají ve vyřazovací části o příčky nejvyšší.„Nová sportoviště v areálu Štěrkoviště jsou denně v obležení veřejnosti. Je skvělé vidět, že realizované investice se setkávají se zájmem a plní svůj účel. Nejde jen o beachvolejbal, stále obsazené je i hřiště na streetball a stoly na ping pong. Uspořádaný turnaj je perfektní příležitostí pro nehrající veřejnost, která může přijít hráče povzbudit a zpestřit si tak chvíle u vody. Zároveň jde o první větší akci, která sportoviště veřejnosti představí. S investicemi v areálu budeme pokračovat i nadále. Další etapou bude vybudování nového sociálního zázemí právě v blízkosti hřišť,“ uzavřela starostka města Otrokovice Hana Večerková.

Zlíndské novinky.cz informovala Lenka Vaculová, tisková mluvčí města Otrokovice.

(rp,zlinskenovinky.cz,foto:meu Otrokovice)