Svátek má: Stela

Regiony

Velikost textu:

Radní si prohlédli investice ve školství a v muzeu na Kroměřížsku

Radní si prohlédli investice ve školství a v muzeu na Kroměřížsku

Další výjezd po probíhajících krajských investičních akcích – tentokrát z oblasti kultury a školství na Kroměřížsku – absolvovala radní Zlínského kraje Zuzana Fišerová, zodpovědná za oba resorty, a Zbyněk Fojtíček, který má ve své kompetenci investice.

Z návštěvy
23. ledna 2021 - 07:30

V Muzeu Kroměřížska se noví zástupci Zlínského kraje seznámili s ředitelkou organizace Martinou Miláčkovou a hovořili o spravovaném majetku a plánovaných investicích muzea.

Navštívili také čtyři střední školy:  Obchodní akademii Kroměříž, kde ředitel Mojmír Šemnický představil záměr na vybudování počítačové učebny. Dále si v doprovodu ředitele Michala Pospíšila prohlédli Střední průmyslovou školu mlékárenskou, kde je připravena výměna oken, zateplení a oprava kotelny.Podívali se také do prostor Střední školy hotelové a služeb, kterou vede Ivana Hašová, a seznámili se rovněž se zamýšlenou kompletní rekonstrukcí půdy Vyšší odborné školy pedagogické a sociální a Střední pedagogické školy Kroměříž, kde mají vzniknout nové učebny. Záměr radním přiblížila ředitelka Jana Vítková.

 Zlínskénovinky.cz informovala Mgr. Helena Mráčková, tisková mluvčí Zlínského kraje.

(rp,zlinskenovinky.cz,foto:zk)