Svátek má: Miroslava

Regiony

Velikost textu:

Starostka navštívila prvního letošního občánka Otrokovic

Starostka navštívila prvního letošního občánka Otrokovic

Prvním občánkem  Otrokovic se letos stala Marie Anna Přidalová. Maruška se narodila mamince Anně jedenáct minut po půlnoci 1.ledna 2020 ve zlínské nemocnici.

Ilustrační foto
22. února 2020 - 07:30

Po uplynutí šestinedělí se vydala holčičku navštívit starostka města Hana Večerková. Maruška při narození vážila 2,9 kg a měřila 46 centimetrů. Doma na ni čekali tři bráchové, kteří se na novou sestřičku moc těšili.

„Kluci s Maruškou tráví čas, a když potřebuji, tak pomůžou s hlídáním,“ raduje se maminka Anna. Maruška pěkně prospívá, je spokojená a usměvavá. Uklidňuje ji hudba a ráda se koupe. Má modré oči po tatínkovi, který dceři vymyslel jméno.


„Marie Anna dostala po jeho babičce. On sám pochází ze samých kluků. Je vlastně vymodlená, protože je první holka v rodině,“ usmála se maminka.Od starostky Maruška dostala zlatou cihličku, povlečení na postýlku a maminka květiny. Sourozencům přivezla starostka dětskou hru.


„Děti jsou ten největší dar, jaký nám život dává. Obohatí nás, dají našemu životu smysl a řád, přináší nám radost. Oběma rodičům gratuluji ke krásné zdravé dcerce. Marušce přeji, aby byla zdravá, spojená a obklopená dobrými lidmi a aby se jí na světě líbilo,“ popřála Hana Večerková.

Pro Zlinskenovinky.cz Romana Stehlíková, tisková mluvčí města Otrokovice  

(lh,zlinskenovinky.cz,foto web města Otrokovice)