Svátek má: Milan

Regiony

Velikost textu:

Ve Vsetíně vrcholí přípravy na multižánrový festival UNITED

Ve Vsetíně vrcholí přípravy na multižánrový festival UNITED

Ve dnech 23. až 25.srpna se ve Vsetíně uskuteční křesťanský multižánrový festival UNITED, který se koná s podporou Zlínského kraje. Návštěvnost festivalu každoročně stoupá, vloni přišlo 4 a půl tisíce lidí.

Ilustrační foto
17. srpna 2018 - 07:30

„Zaměřujeme se hlavně na mladé – od teenagerů po třicátníky, ale v posledních letech přibývá i starších dospělých a z toho máme radost,“ říká za pořadatele Lukáš Pokorný.

V programu budou koncerty rozmanitých hudebních žánrů, projekce filmů, divadelní představení, dětská scéna, tanec, sport, semináře, možnost osobních rozhovorů s duchovními i s psychology a přednášky. „Chceme účastníkům umožnit jít v různých oblastech života dál a hlouběji. Proto budou k dispozici zkušení poradci připravení ukázat cestu ze situace, s níž si mladý člověk sám neumí pomoci,“ uvedl Lukáš Pokorný.


Návštěvníci se mohou těšit na koncerty na náměstí a letos nově i v klubovém prostředí. Vystoupí např. filadelfské duo Nomads + Natives, rocková formace Safenat Paneach, BCC Worship z Bratislavy, Noemi & Filip, kapela ASTRO. Na hlavním venkovním pódiu se představí legenda křesťanského reggae – americká skupina Christafari, britská Worship Central a mnoho dalších zahraničních i domácích muzikantů.

Pro Zlinskenovinky.cz Helena Mráčková, Krajský úřad Zlínského kraje.

(lh,zlinskenovinky.cz,foto Zlínský kraj)