Svátek má: Milan

Regiony

Velikost textu:

Vítání jara se uskuteční v neděli na náměstí v Otrokovicích

Vítání jara se uskuteční v neděli na náměstí v Otrokovicích

Těšit se můžete na bohatý program, zdravici představitelů města a pestrý sortiment občerstvení. Všichni občané a návštěvníci města jsou srdečně zváni.

Otrokovice
10. dubna 2019 - 07:30

„Již od dopoledních hodin bude možné zakoupit ve stáncích na náměstí nejrůznější sortiment, v 15.00 začne na pódiu před BESEDOU hlavní program. Ten zahájí mažoretky z DDM Sluníčko, hned poté obyvatele pozdraví zástupci města. Následovat bude vystoupení žáků otrokovických ZŠ a ZUŠ a od 16 hodin se můžete těšit na koncert hudební formace MARKÉTA VODIČKOVÁ & FILIP VÍTŮ s kapelou. V další části programu se představí roztleskávačky DDM Sluníčko a v 17.30 bude slavnostně spuštěna fontána,“ přiblížil program Dalibor Dědek, dramaturg Otrokovické BESEDY.

Vítání jara nabídne také doprovodný program pro děti v podobě nejrůznějších atrakcí a DDM Sluníčko pro ně připraví tradiční jarní & velikonoční dílny.


„Vezměte své děti, přátele a rodinu a oslavte příchod jara společně s námi,“ vybídl veřejnost Dalibor Dědek. Závěrem upozornil, že v případě velmi špatného počasí se hlavní odpolední program přesune do velkého sálu Otrokovické BESEDY.

Pro Zlinskenovinky.cz Romana Stehlíková, tisková mluvčí města Otrokovice

(lh,zlinskenovinky.cz,foto město Otrokovice)