Svátek má: Nataša

Regiony

Velikost textu:

Vsetín zahájí sezonu na Cyklostezce Bečva

Vsetín zahájí sezonu na Cyklostezce Bečva

Tradiční formální zahájení sezony na Cyklostezce Bečva se uskuteční v sobotu 7. května. Bude mít obvyklou formu v podobě skupinové vyjížďky.

Cyklostezka Bečva.
6. května 2022 - 07:30

A to se souběžným startem ze Vsetína a Velkých Karlovic a cílem na Halenkově, kde bude připraven bohatý program. Akce je letos součástí doprovodných aktivit v rámci květnové výzvy Do práce na kole (DPNK). ,,V našem městě budeme startovat od splavu na Ohradě, kde se připojí i cyklisté z Valašského Meziříčí, kteří vyjedou v 9 hodin od tamního informačního centra na druhém nádvoří Zámku Žerotínů. Společně bychom měli dojet do Halenkova před jedenáctou hodinou,“ přiblížil vsetínský místostarosta Pavel Bartoň.

Ve sportovně-zábavním areálu u halenkovského fotbalového hřiště bude pro všechny připraven program, jehož součástí je ve 12.30 hodin losování tomboly. Losovat se budou registrační kartičky, jež účastníci obdrží na startu spolu s upomínkovým předmětem a poukazem na drobné občerstvení.


Zahájení sezony na Cyklostezce Bečva se v minulosti, pokud jeho uspořádání neznemožnila vládní opatření vyplývající z pandemie koronaviru, konalo zpravidla v dubnu. Letos se jej organizátoři rozhodli posunout do květnového termínu.

(pšt, zlinskenovinky.cz, zdroj: portál města Vsetín)