Svátek má: Ljuba

Regiony

Velikost textu:

Vsetínská radnice nahradila autobusový spoj, který nejezdil

Vsetínská radnice nahradila autobusový spoj, který nejezdil

Volání obyvatel města, kteří se neměli v nočních hodinách jak dostat z práce domů, vyslyšela vsetínská radnice. Autobusy nového spoje linky 6 jezdí na trase nádraží – náměstí – zámek – Sychrov.

Ilustrační foto
10. července 2018 - 07:30

Nyní je možné využít spoj městské linky 1, který vyjíždí z průmyslové zóny na kraji města a končí na autobusovém nádraží. Tam lidé přesednou na spoj linky 6, který vyjíždí ve 22.25.

„Rozhodli jsme se přání občanů vyhovět a linku na Horní město a Sychrov zřídit. Lidé se tak opět dostanou z práce domů v co nejkratším možném čase,“ poznamenal starosta Jiří Růžička.

Obyvatelé města, kteří cestující v pracovní dny na sídliště Rybníky, mohou také využít spoj linky 1 s odjezdem z autobusového nádraží ve 22.22 hodin, který se na zastávce TES přemění na spoj linky 6, jenž je zaveze na sídliště Rybníky.


„Lidé nemusí přesedat ani dokupovat jízdné,“ vysvětlil referent odboru správy majetku, investic a strategického rozvoje vsetínské radnice Miroslav Fusek. Nový spoj, který zajišťuje společnost ČSAD Vsetín, přijde město do konce roku na 14 tisíc korun.

Pro Zlinskenovinky.cz Alexandra Buršíková, tisková mluvčí, Městský úřad Vsetín.

(lh,zlinskenovinky.cz,foto město Vsetín)