Svátek má: Norbert

Regiony

Velikost textu:

Vsetínský senior zve na cestu za léčivými prameny

Vsetínský senior zve na cestu za léčivými prameny

V rámci projektu Vsetínský senior mají držitelé stejnojmenné karty příležitost navštívit lázeňské město Velké Losiny.

Ilustrační foto
11. května 2022 - 07:30

Jednodenní výjezd s možností návštěvy lázní s vnitřní i venkovní koupelí a vycházkou do parku s léčivými prameny je připraven na samotný konec května.
 
„Po zimním období si každý senior jistě přeje posílit své zdraví nejlépe léčivými lázeňskými prameny. Proto jsme s kolegyněmi z našeho odboru sociálních věcí připravily na květen výjezd za léčivými prameny do Velkých Losin. Je naplánován na úterý 31. května,“ sdělila místostarostka Simona Hlaváčová, jenž má politiku aktivního stárnutí ve své gesci.

„Členové Vsetínského seniora, kteří mají zájem o návštěvu lázní Velké Losiny, se mohou přihlašovat vždy samostatně na odboru sociálních věcí u Jany Táborské na telefonních číslech 571 491 627 nebo 571 491 535,“ upřesnila informace k možnosti účasti na výjezdu zástupkyně vedoucí odboru Martina Ďulíková.


Čtyřhodinové vstupné do lázní je za zvýhodněnou cenu 340 Kč. Tuto částku si účastníci hradí sami před odjezdem. Platbu lze provést vždy v pondělí nebo ve středu od 13 do 16.30 hodin ve 2. patře Městského úřadu Vsetín – kancelář č. 224. Více informací se zájemci dozví při přihlášení.

(pšt, zlinskenovinky.cz, zdroj: portál města Vsetín)Souhlasíte s tím, že Česká republika podepsala obrannou smlouvu s USA?

Ano
transparent.gif transparent.gif
12%
Ne
transparent.gif transparent.gif
33%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
55%