Svátek má: Johana

Regiony

Velikost textu:

Z restaurace zmizely peníze, telefon, notebook a stravenky

Z restaurace zmizely peníze, telefon, notebook a stravenky

Zlínští policisté od úterního rána prověřují vloupání do restaurace ve Zlíně. Prozatím neznámý zloděj se po rozbití okna dostal do provozovny a ukradl odsud finanční hotovost,stravenky, mobilní telefon a notebook.

Ilustrační foto
9. února 2019 - 07:30

Celková škoda, která vznikla odcizením peněz a věcí, se vyšplhala na osmadvacet tisíc korun. Poškozením okna vznikla škoda za sedm tisíc korun. Servírka, která přišla v úterý před devátou hodinou ráno do restaurace, si všimla, že je rozbité okno v místnosti.

Vzápětí uviděla, že ze svého místa zmizel notebook. Šla zkontrolovat šuplík s penězi. Zjistila, že je otevřený, i když ho den předtím při odchodu z restaurace zamknula. Navíc byl prázdný, přestože do něj v pondělí před odchodem uložila číšnický flek s penězi a stravenkami. Kontaktovala provozního, který vzápětí zavolal na linku tísňového volání policie.


Policisté ohledali místo činu, zajistili stopy, vyslechli svědky. Po pachateli vloupání do restaurace pátrají. Za krádež a poškození cizí věci hrozí pachateli trest odnětí svobody až na dva roky.

Pro Zlinskenovinky.cz por. Bc. Monika Kozumplíková, tisková mluvčí, KŘ policie Zlínského kraje

(lh,zlinskenovinky.cz,foto archiv)