Svátek má: Vendelín

Sport

Velikost textu:

Fotbalisté Dukly zase darovali body soupeři tentokrát Slovácku

Fotbalisté Dukly zase darovali body soupeři tentokrát Slovácku

Fotbalisté Dukly Praha v posledním utkání roku 2016 nedokázali dotáhnout do vítězného konce zápas, ve kterém dvakrát vedli a Slovácku pak před zimní přestávkou první prosincovou neděli podlehli 2:3.

Fotbalisté Dukly Praha útočili na branku Slovácka častěji než Moravané na branku Dukly
4.prosinec 2016 - 21:08

I přes výraznou herní převahu domácích udeřilo Slovácko dvakrát v závěrečné desetiminutovce a vyloupilo Julisku.

Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz byly na místě děje ...


Nějak si to rozehrajeme

Prosím, ten míč je volný ....

Běžím na vaši branku chlapci ...

A je to odkopnuto ...Jak říkám ...

"Na to utkání jsou dva pohledy. První je ten, že jsme body získali proti soupeři, který podle mého názoru, patří k nejlepšímu, co v naší lize je, co se kombinační hry týče. Samozřejmě z tohoto důvodu spokojenost s třemi body. Na druhou stranu po herní stránce to z naší strany nebylo úplně optimální. Ve spoustě situací jsme měli štěstí, kdy Dukla měla svoje příležitosti, které jsme přečkali a v závěru utkání jsme dokázali dvakrát udeřit. Ty body jsou určitě šťastné, ale nic to nemění na tom, že pro nás jsou v situaci, v jaké jsme byli před tímhle zápasem, strašně důležité. Po tom, co jsme v Liberci de facto 2 body ztratili, o to jsou ty body dneska cennější," řekl po utkání kouč Slavácka Stanislav Levý.


"Na utkání jsme byli připravení. Veškeré věci, na které jsme se chystali do zápasu, se ukázaly a potvrdily a my jsem je dokázali u soupeře eliminovat, tak využít jejich slabin v defenzivě. Zápas jsme začali kvalitně, výkon byl skvělý, i ty akce na gól. Nicméně nehrajeme 75. minut, ale do doby, než pískne rozhodčí. Myslím si, že se nám i ty defenzivní věci do 75. minuty dařily plnit. Ale potom jsme zápas zahodili dvěma defenzivními chybami, podpořených nepřesnou komunikací, kterých soupeř dokázal využít. Jednoznačný signál, jakým způsobem jít do zimní přípravy, na čem pracovat, abychom zápasy vyhrávali," prohlásil trenér Dukly Praha Jaroslav Hynek.Fotbalová epojisteni.cz liga
Praha 4. prosince 2016

FK Dukla Praha - 1.FC Slovácko   2:3  (2:1)
Branky: 3. Néstor, 43. Olayinka – 30. Tetteh, 80. Koné, 82. Zajíc * ŽK: 29. Hanousek, 53. Považanec, 90+2. Olayinka – 34. Havlík, 57. Koné, 90+2. Břečka * Rozhodčí: Franěk – Vysloužil, Vlček – Matějček * Diváci: 542

FK Dukla Praha: F. Rada – Kušnír, Štetina, Bezpalec, Miloševič (87. Edmond) – Hanousek (K), Tetour (69. Juroška), Považanec – Olayinka, Néstor, Čajič (87. Beauguel).
1.FC Slovácko: Heča – Machalík (65. Ťok), Břečka, Košút, Šimko – T. Rada, Šumulikoski (K) – Hlúpik (59. Diviš), Tetteh (75. Zajíc), Havlík – Koné.

SportovniListy.cz napsaly ...
Fotbalisté Dukly zase darovali body soupeři tentokrát se štěstním hrajícímu Slovácku


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)