Svátek má: Nataša

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 1.května 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, lezení

Kam v neděli 1.května 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, lezení

Sportovní program je v těchto jarních dnech sice již rozvolněný, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Praha hostí Evropský pohár ve sportovním lezení
1. května 2022 - 10:39

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.



      v neděli   1. května  2022



      Fotbal                                                                                      



FORTUNA:LIGA 2021/2022 - 2. kolo nadstavby

16:00 Bohemians Praha 1905 - FK Pardubice
16:00 FK Jablonec - MFK Karviná
16:00 FC FASTAV Zlín - FK Teplice
19:00 SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 27. kolo

13:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Zbrojovka Brno
17:00 FC MAS Táborsko - FK Ústí nad Labem
18:00 FC Vysočina Jihlava - FK Viktoria Žižkov

Slovenská liga - 8. kolo nadstavby, skupina o titul

20:00 Slovan Bratislava - Trnava



14:00 1. FC Slovácko  -  Sparta Praha


      Lední hokej                                                                            

Euro Hockey Tour

12:00  Švédsko - Finsko
16:00  Česko - Rakousko

Mistrovství světa do 18 let - finále

18:30  USA - Švédsko

Mistrovství světa do 18 let - o 3. místo

14:30  Finsko - Česko

Slovenská liga - finále play off - 6. zápas

18:30 Nitra - Slovan Bratislava

Házená

Extraliga mužů - o 5. - 8. místo

14:00  Lovci Lovosice - KH ISMM Kopřivnice

Chance play-off Extraligy mužů ... semifinále

19:00  Talent tým Plzeňského kraje - HC ROBE Zubří

Motorismus

Jerez (Španělsko) - Velká cena Španělska, závod MS silničních motocyklů

11:00 Moto3
12:20 Moto2
14:00 MotoGP

Cyklistika

Gracia Orlová, silniční závod žen

Německo - Závod Eschborn-Frankfurt (WorldTour)

Švýcarsko - Etapový závod Kolem Romandie (WorldTour)

Baseball

Extraliga

13:00  Tempo Praha - Sokol Hluboká
13:00  Hroši Brno - Draci Brno
13:00  Technika Brno - Třebíč Nuclears
13:00  Eagles Praha - Arrows Ostrava

Šerm

Káhira (Egypt) - Grand Prix v šermu kordem

Plovdiv (Bulharsko) - Světový pohár v šermu fleretem

Hokejbal

Coalsoft play-off Extraligy - čtvrtfinále

14:00  SK Hokejbal Letohrad - HBC Pardubice

Dostihy

Lysá n. L. - Prvomájová steeplechase

4200 m, pětiletí a starší koně

Judo

Sofia (Bulharsko) - Mistrovství Evropy

Sportovní lezectví

Praha - Evropský pohár ve sportovním lezení

bouldering

Obstojí Adam Ondra v Praze na Evropském poháru v boulderu před evropskou konkurencí?

Moderním pětiboj

Budapešť (Maďarsko) - Závod Světového poháru v moderním pětiboji

Stolní tenis

Extraliga mužů - semifinále play off - případné 3. zápasy

16:00  HB Ostrov Havlíčkův Brod - SF SKK El Niňo Praha
16:00  SKST Cheb -  TJ Ostrava KST

Extraliga žen - semifinále play off - případné 3. zápasy

14:00  SKST PLUS Hodonín - SVS Hradec Králové
16:00  TT Moravský Krumlov - SKST Charvát Havířov

(ps, Regionalninovinky.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)