Svátek má: Irena

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 28.března 2021 za sportem? Na fotbal, volejbal, cyklistiku

Kam v neděli 28.března 2021 za sportem? Na fotbal, volejbal, cyklistiku

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Jeďte si třeba do .... přírody
28. března 2021 - 11:48

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...


    v neděli    28. března 2021




Fotbal

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA  ...  14. kolo

16:00  FC MAS Táborsko - MFK Chrudim

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  15. kolo

15:00  FK Varnsdorf - SK Líšeň 2019

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina B

18:00  Gruzie - Španělsko
20:45  Kosovo - Švédsko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina C

20:45  Švýcarsko - Litva
20:45  Bulharsko - Itálie

Kvalifikace MS (Evropa) ...  skupina D

15:00  Kazachstán - Francie
20:45  Ukrajina - Finsko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina F

18:00  Dánsko - Moldavsko
20:45  Izrael - Skotsko
20:45  Rakousko  - Faerské ostrovy

Kvalifikace MS (Evropa)  ....  skupina I

18:00  Albánie - Anglie
20:45  San Marino - Maďarsko
20:45  Polsko - Andorra

Kvalifikace MS (Evropa)  ... skupina J

18:00  Arménie - Island
20:45  Rumunsko - Německo
20:45  Makedonie - Lichtenštejnsko

Mistrovství Evropy U21 ... skupina C

15:00  Island - Dánsko
21:00  Rusko - Francie

Mistrovství Evropy U21 ... skupina D

18:00  Chorvatsko - Švýcarsko
21:00  Portugalsko - Anglie

Lední hokej

Play-off Chance ligy ... čtvrtfinále

17:00  HC Stadion Litoměřice -  HC Dukla Jihlava
17:00  VHK ROBE Vsetín - HC Stadion Vrchlabí

Volejbal

Extraliga mužů  ... semifinále play off, 3. zápasy

18:00  Karlovarsko - Lvi Praha
20:20  České Budějovice - Liberec

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  22. kolo

12:15  TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha

MOL liga žen ...  24. kolo

17:00  DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce

Florbal

Play-off Superligy florbalu ... čtvrtfinále

14:30  Předvýběr.CZ Florbal MB - Black Angels
16:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Ostrava
17:00  Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
18:00  FbŠ Bohemians - FAT PIPE Florbal Chodov

Extraliga žen ...  22. kolo

17:00  Tatran Teka Střešovice - KM automatik FBK Jičín
17:00  K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians

Motorismus

Losail (Katar) - Velká cena Kataru, úvodní závod MS silničních motocyklů

17:00 Moto3  
18:20 Moto2
20:00 MotoGP

Sáchir (Bahrajn) - Velká cena Bahrajnu, závod MS vozů formule 1

17.00  Valašská rallye, úvodní závod mistrovství České republiky v automobilových soutěžích

Cyklistika

Belgie - Závod Gent-Wevelgem (WorldTour)

Španělsko - Etapový závod Kolem Katalánska (WorldTour)

Futsal

První liga ...  21. kolo

19:00  Žabinští Vlci Brno - Česká Lípa

Judo

Tbilisi (Gruzie) - Turnaj série Grand Slam

Moderní pětiboj 

Budapešť (Maďarsko) - Závod SP v moderním pětiboji

Střelba

Dillí (Indie) - SP ve sportovní střelbě

Ragby

Tbilisi Mistrovství Evropy

11:00   Gruzie - Rumnsko


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)