Svátek má: Gabriela

Sport

Velikost textu:

Kam v pátek 12.února 2021 za sportem? Na fotbal, biatlon, futsal, házenou

Kam v pátek 12.února 2021 za sportem? Na fotbal, biatlon, futsal, házenou

Sportovní program je v těchto dnech stále skoro v celém světě řádící epidemii  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Hurá za sněhem jen tak se na svahu sklouznout
12. února 2021 - 10:34

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.


Fandíme vám...


  

    v pátek 12. února 2021




Fotbal


FORTUNA:LIGA 2020/2021 ...  19. kolo

18:00  1. FC Slovácko - FK Teplice

Slovenská liga  ...  24. kolo

18:00  Nové Zámky - Slovan Bratislava

Biatlon

Pokljuka (Slovinsko) - Závod mistrovství světa

14:30  Sprint mužů na 10 kilometrů - MS v biatlonu v Pokljuce

Lyžování

Cortina d´Ampezzo (Itálie) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

10:30 sjezd muži - trénink
13:00 sjezd ženy - trénink

Idre Fjäll (Švédsko) - Mistrovství světa ve snowboardingu a akrobatickém lyžování

12:30 snowboardcross - družstva

Lahti; Vuokatti (Finsko) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 18. kolo

20:15  TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje

Florbal

Superliga Florbalu ...  10. kolo

19:30  TJ Sokol Královské Vinohrady - Předvýběr.CZ Florbal MB

Futsal

První liga ...  17. kolo

19:00  Chrudim - Česká Lípa
20:00  Žabinští Vlci Brno - Liberec
20:00  Teplice - Ústí nad Labem
20:30  Mělník - Helas Brno

Moderní pětiboj

Alexandrie (Egypt) - Mistrovství světa juniorů v moderním pětiboji

Skeleton

Altenberg (Německo) - Mistrovství světa v jízdě na skeletonu

09:00 ženy - 3. a 4. jízda
13:00 muži - 3. a 4. jízda

Zápas

Katovice (Polsko) - Mistrovství Evropy v zápase

Rychlobruslení

Heerenveen (Nizemsko) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

15:10 stíhací závod družstev ženy
15:33 stíhací závod družstev muži
16:13 500 m muži
16:56 500 m ženy

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)