Svátek má: Květoslava

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 13.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam v sobotu 13.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V Česku se hraje šest ligových utkání v basketbalu mužů
13. listopadu 2021 - 03:57
Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


      v sobotu  13. listopadu 2021



      Fotbal                                                                                        


Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina D

15:00  Bosna a Hercegovina - Finsko
20:45  Francie - Kazachstán

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina E

20:45  Wales - Bělorusko
20:45  Belgie - Estonsko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina G

18:00  Turecko - Gibraltar
18:00  Norsko - Lotyšsko
20:45  Černá Hora - Nizozemsko

Liga žen ...  12. kolo

10:30  Pardubice - Liberec
11:00  Lokomotiva Brno - 1. FC Slovácko
13:00  Sparta Praha - Viktoria Plzeň
14:00  Slavia Praha - Dukla Praha

Lední hokej

Euro Hockey Tour


13:00  Švédsko - Rusko
17:00  Finsko - Česko

Kvalifikace žen na OH

16:00  Polsko - Česko
20:00  Maďarsko - Norsko

Ängelholm (Švédsko) - Turnaj čtyř zemí reprezentace do 20 let

13:00  Česko - Rusko
17:00  Švédsko - Finsko

Vierumäki (Finsko) - Přípravný zápas reprezentace do 19 let

15:00  Finsko - Česko

Monthey (Švýcarsko) - Turnaj pěti zemí reprezentace do 18 let

14:00  Česko - Finsko
20:00  Švýcarsko - Švédsko

Vaasa (Finsko) - Turnaj čtyř zemí reprezentace do 17 let

14:00  Finsko - Švédsko
17:30  Česko - USA

Krefeld (Německo) - Německý pohár

14:30  Německo - Švýcarsko
18:00  Slovensko - Rusko B

Lyžování

Lech Zürs (Rakousko) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

10:00/17:00 - paralelní slalom žen

Basketbal

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA ... 13. kolo

18:00  Opava - Nymburk
18:00  Jindřichův Hradec - Brno
19:30  USK Praha - Hradec Králové
19:30  Děčín - Pardubice
19:45  Kolín - Olomoucko
20:00  Ostrava - Ústí nad Labem

Volejbal

Extraliga mužů ...  8. kolo

17:00  Ústí nad Labem - Lvi Praha
18:00  Odolena Voda - Kladno
18:00  Karlovarsko - Beskydy
18:00  České Budějovice - Brno
18:00  Liberec - Ostrava

Extraliga žen ... 13. kolo

17:00  Olomouc - Ostrava
17:00  Prostějov - Liberec
18:00  KP Brno - Šelmy Brno

Itapema (Brazílie) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*


Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  10. kolo

11:30  SHC Maloměřice - Brno - TJ Sokol Nové Veselí
16:30  HC Dukla Praha - SKKP Handball Brno
17:00  Lovci Lovosice - HCB Karviná

MOL liga žen ...  11. kolo

15:00  Sokol Písek - KPR Ruch Chorzów
16:00  Házená Kynžvart - HK Hodonín
17:30  DHK Zora Olomouc - Handball PSG Zlín

Motorismus

Rallye Český Krumlov - závěrečný závod MČR v automobilových soutěžích

Mandalika (Indonesie) - Závěrečný závod MS superbiků

Sao Paulo (Brazílie) - Kvalifikace na Velkou cenu Brazílie, závod MS vozů formule 1

19:00

Valencie (Španělsko) - Kvalifikace na Velkou cenu Valencie, závěrečný závod MS silničních motocyklů

12:35

Krasobruslení

Tokio (Japonsko) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Hokejbal

Extraliga ... 12. kolo

11:00  HBC Hostivař - HBC Most
11:00  TJ Kovo Praha - Elba DDM Ústí nad Labem
12:00  HBC Hradec Králové 1988 - TJ Snack Dobřany
14:00  SK Hokejbal Letohrad - HBC Kladno
14:00  HbK Karviná  - HC Kert Park Praha
16:00  HBC Pardubice - HBC Plzeň

Rychlobruslení

Tomaszów Mazowiecki (Polsko) - Závody Světového poháru

1500 m a závod s hromadným startem muži
500, 1000 m a týmový závod žen

Ragby

Portugalsko - Mistrovství Evropy  U20

o 7. místo  Česko -  Německo
o 5. místo Belgie - Rumunsko
o 3. místo  Nizozemsko   -  Rusko
Finále Portugalsko - Španělsko