Svátek má: Irena

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 27.března 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal, krasobruslení

Kam v sobotu 27.března 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal, krasobruslení

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Česko hraje v Praze v Edenu bez diváků fotbal s Belgií
27. března 2021 - 12:31
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...


    v sobotu    27. března 2021




Fotbal

Kvalifikace MS 2022 ... skupina E

20:45  Česko - Belgie  vysílá ČT SPORT 

Mistrovství Evropy do 21 let 2021 ...  skupina B

18:00  Slovinsko 21 - Česko 21

MOL Cup ... 4. kolo

FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Jablonec

Kvalifikace MS (Evropa) ...  skupina A

20:45  Srbsko - Portugalsko
20:45  Irsko - Lucembursko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina E

18:00  Bělorusko - Estonsko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina G

15:00  Černá Hora  -  Gibraltar
18:00  Nizozemsko - Lotyšsko
18:00  Norsko - Turecko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina H

15:00  Rusko - Slovinsko
18:00  Chorvatsko - Kypr
20:45  Slovensko - Malta

Mistrovství Evropy U21 ... skupina A

18:00  Maďarsko - Rumunsko
21:00  Německo - Nizozemsko

Mistrovství Evropy U21 ... skupina B

21:00  Španělsko -  Itálie

Liga žen ...  12. kolo

14:00  Slavia Praha -  1. FC Slovácko
15:00  Sparta Praha - Pardubice
15:45  Lokomotiva Brno - Liberec

Lední hokej

Slovenská liga ...  Předkolo play off, 3. zápasy

15:00  Nové Zámky - Košice
17:00  Banská Bystrica - Trenčín

Basketbal

Liga mužů ... skupina A2, 9. kolo nadstavby

18:00  Děčín - Olomoucko

Liga mužů ... skupina A1, 9. kolo nadstavby

18:30  Brno - Nymburk

Liga žen ...  semifinále play off, 2. zápasy

14:00  Žabiny Brno - Hradec Králové
14:00  KP Brno - USK Praha

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  22. kolo

18:00  HK FCC Město Lovosice - KH ISMM Kopřivnice
18:00  SKKP Handball Brno - TJ Cement Hranice
18:00  Talent tým Plzeňského kraje - HBC Ronal Jičín
18:00  HCB Karviná - SHC Maloměřice - Brno

MOL liga žen ...  24. kolo

15:00  ŠŠK Prešov - DHC Sokol Poruba
16:00  HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa
17:00  DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
17:00  Handball PSG Zlín - MŠK Dunajská Streda

Evropský pohár mužů ... odveta čtvrtfinále

18:00  Velenje - Zubří

Florbal

Play-off Superligy florbalu ... čtvrtfinále

15:00  Předvýběr.CZ Florbal MB -  Black Angels
17:00  Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha
18:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Ostrava
20:00  FbŠ Bohemians - FAT PIPE Florbal Chodov

Extraliga žen ...  22. kolo

15:00  FBS Olomouc - FAT PIPE Florbal Chodov
15:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno
19:00  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - MITEL Florbalová akademie MB

Motorismus

Losail (Katar) - Kvalifikace na Velkou cenu Kataru, úvodní závod MS silničních motocyklů

15.30  Sáchir (Bahrajn) - Kvalifikace na Velkou cenu Bahrajnu, závod MS vozů formule 1
16.00  Valašská rallye, úvodní závod mistrovství České republiky v automobilových soutěžích

Cyklistika

Španělsko - Etapový závod Kolem Katalánska (WorldTour)

Krasobruslení

Stockholm (Švédsko) - Mistrovství světa

11:00 muži - volný program
17:00 taneční páry - volný tanec

Judo

Tbilisi (Gruzie) - Turnaj série Grand Slam

Moderní pětiboj

Budapešť (Maďarsko) - Závod SP v moderním pětiboji

Střelba

Dillí (Indie) - SP ve sportovní střelbě

Ragby

Lisabon (Portugalsko) Mistrovství Evropy

16:00  Portugalsko - Španělsko


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)