Svátek má: Zina

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 7.listopadu 2020 za sportem? Hraje se fotbal, lední hokej

Kam v sobotu 7.listopadu 2020 za sportem? Hraje se fotbal, lední hokej

Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V Praze hrají hokejisté Pardubic se Spartou Praha ale bez diváků
7. listopadu 2020 - 10:57

Někdy je to zvláště v těchto dnech dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku. 

Fandíme vám...



  

    v sobotu  7. listopadu 2020


   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA     ... sedmé kolo

14:00  FK Pardubice  -  Slezský FC Opava
16:00  SK Dynamo Č. Budějovice - FC FASTAV Zlín
16:00  1. FC Slovácko - SK Sigma Olomouc
18:15  1. FK Příbram - FC Baník Ostrava

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  7. kolo

14:00  SK Líšeň - MFK Chrudim
14:00  FK Fotbal Třinec - FC Hradec Králové
14:00  1. SK Prostějov - FK Slavoj Vyšehrad
14:00  FK Ústí nad Labem - FK Viktoria Žižkov

Slovenská Fortuna liga  ...  13. kolo

17:00  FK DAC Dunajská Streda - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
17:00  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble - AS Trenčín
17:00  MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava
17:00  MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021  základní část - 4. kolo

15:30  Litvínov - Plzeň
17:00  České Budějovice - Karlovy Vary

Tipsport extraliga 2020/2021 základní část - 5. kolo

17:00 Sparta Praha - Pardubice

Tipsport extraliga 2020/2021  základní část - 14. kolo

19:00  Třinec - Kometa

Euro Hockey Tour
12:30  Švédsko  -  Rusko
16:30  Finsko  -  Česko

Tenis
Paříž (Francie) - Turnaj mužů


Cyklistika
Španělsko - Etapový závod Vuelta
12:10  17. etapa: Sequeros -  Alto de La Covatilla

Čína - Etapový závod Kolem Kuang-si (WorldTour)

Hertogenbosch (Nizozemí) - Mistrovství Evropy v cyklokrosu
12:30 muži do 23 let
14:00 ženy elite
15:45 junioři
Kanoistika
Pau (Francie) - Finále SP ve vodním slalomu

Krasobruslení
Čchung-čching (Čína) - Závod seriálu Grand Prix

Futsal
Baráž o postup na mistrovství světa

Chorvatsko  -  Česko 

Stolní tenis

Stockholm (Švédsko) - Turnaj série World Tour

Triatlon
Valencie (Španělsko) - Závody Světového poháru

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovnListy.cz, foto: Petr Skála)