Svátek má: Zita

Sport

Velikost textu:

Kam v úterý 14. září 2021za sportem? Na fotbal, lední hokej, tenis, futsal, baseball, atletiku

Kam v úterý 14. září 2021za sportem? Na fotbal, lední hokej, tenis, futsal, baseball, atletiku

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Příznivkyně hokejistů Pardubic, pokud přijde na hokejovou extraligu, uvidí Spartu
14. září 2021 - 12:23
Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     Fandíme vám...

    v úterý  14. září  2021 



      Fotbal                                                                                    



Liga mistrů ... skupina E

21:00  FC Barcelona - Bayern Mnichov
21:00  FC Dynamo Kyjev - Benfica Lisabon

Liga mistrů  ... skupina F

18:45  BSC Young Boys - Manchester United
21:00  Villarreal CF  -Atalanta Bergamasca Calcio

Liga mistrů ... skupina G

18:45  Sevilla FC - FC Red Bull Salzburg
21:00  Lille OSC - VfL Wolfsburg

Liga mistrů ... skupina H

21:00  Chelsea FC - FK Zenit Petrohrad
21:00  Malmö FF - Juventus FC

MOL Cup ... 2. kolo

FC Velké Meziříčí - SFC Opava

Evropská konferenční liga ... skupina A

Maccabi Tel-Aviv FC - Alaškert FC

Evropská konferenční liga --- skupina E

Maccabi Haifa FC - Feyenoord Rotterdam

Lední hokej

Tipsport extraliga 2021/22 ... základní část - 3. kolo

17:00 Třinec - Litvínov
17:20 Pardubice - Sparta
17:30 Mladá Boleslav - Kometa Brno
17:30 Karlovy Vary -  Liberec
17:30 Zlín - České Budějovice
18:00 Kladno - Hradec Králové
18:00 Olomouc - Plzeň

Přípravné zápasy

17:30  Hockey Club Tábor  -  HC Příbram
18:00  SKLH Žďár nad Sázavou - HHK Velké Meziříčí
18:00  HC Děčín - HC Řisuty

Tenis

Lucemburk (Lucembursko) - Turnaj žen ... dvouhra - 1. kolo

Markéta Vondroušová - Alison Van Uytvancková

Portorož (Slovinsko) - Turnaj žen ... dvouhra - 1. kolo
Martincová (Česko)  -  Kučová (Slovensko)
Kužmová (Slovensko) -  Mrdežaová (Chorvatsko)

Challenger Rennes ... 1. kolo
Calvin Hemery  -   Tomáš Macháč

Challenger Štětín  ...  1. kolo

Jesper De Jong - Jiří Lehečka
Zdeněk Kolář - Jiří Veselý

Atletika

Mezinárodní mítink Memoriál Ludvíka Daňka

15:00 

Záhřeb (Chorvatsko) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Volejbal

Gdaňsk (Polsko) - Mistrovství Evropy mužů ... čtvrtfinále

17:30  Nizozemsko - Srbsko
20:30  Polsko - Rusko

Cyklistika

Kolem Lucemburska - silniční etapový závod

1. etapa (140 km)

Baseball

Itálie - Mistrovství Evropy ... skupina A

16:00  Belgie - Řecko
20:30  Itálie - Rakousko

Itálie - Mistrovství Evropy ... skupina B

11:00  Německo - Ukrajina,
20:30  Španělsko - Chorvatsko

Itálie - Mistrovství Evropy .... skupina C

10:00  Izrael - Velká Británie
10:30  Francie - Rusko

Itálie - Mistrovství Evropy ... skupina D

15:00 Nizozemsko - Švédsko
15:30 Česko - Slovensko

Futsal

Litva - Mistrovství světa ... skupina E

17:00  Paraguay - Španělsko
19:00  Angola - Japonsko

Litva - Mistrovství světa  ... skupina F

17:00 Srbsko -  Írán
19:00 Argentina - USA


(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)