Svátek má: Zlata

Sport

Velikost textu:

Kam ve středu 26.srpna 2020 za sportem? Hraje se fotbal všude

Kam ve středu 26.srpna 2020 za sportem? Hraje se fotbal všude

Sportovní program je v těchto dnech, i vzhledem k určitému uvolnění v celém světě řádící epidemie, ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Fotbal se hraje na desítkách stadionů a hřišť ovšem v zahraničí bez diváků
26. srpna 2020 - 11:50

Někdy je to zvláště v těchto dnech dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku. 

Fandíme vám...



       ve středu 26. srpna 2020



Fotbal

Liga mistrů 2020/2021  druhé  předkolo, hráno na jeden zápas
16:30  AZ Alkmaar - FC Viktoria Plzeň


FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2020/2021  ... první kolo
 

17:00  FC Hradec Králové -  FC Sellier & Bellot Vlašim

Liga mistrů druhé předkolo

18:00   FK Suduva Marijampole - Maccabi Tel-Aviv FC
18:00   NK Celje - Molde FK
18:00   FK Karabach - FC Šeriff Tiraspol
19:00   NK Lokomotiva Záhřeb - SK Rapid Vídeň
19:30   PFC Ludogorec Razgrad - FC Midtjylland
20:00   CFR Kluž  - GNK Dinamo Záhřeb
20:00   Legia Varšava - AC Omonia Nikósie
20:00   Dinamo Brest - FK Sarajevo
20:15   BSC Young Boys - KÍ Klaksvík
20:45   Celtic FC - Ferencvárosi TC

Evropská liga první předkolo

18:30  FC Progres Niederkorn - FK Zeta

MOL Cup ... první kolo

17:30  1. FC Olešnice u Bouzova - SK Uničov
17:30  SK Dětmarovice - FC Hlučín
17:30  FSC Stará Říše - FC Vysočina Jihlava
17:30  TJ Unie Hlubina - MFK Vítkovice
17:30  TJ Skaštice - MFK Vyškov
17:30  FC Strání - SK HS Kroměříž
17:30  TJ Sokol Lanžhot - SK Líšeň
17:30  FK Nový Jičín - FC Odra Petřkovice
17:30  TJ Valašské Meziříčí - MFK Frýdek-Místek
18:00  FK Komárov - FK Ústí nad Labem
18:00  FK Přepeře - FK Varnsdorf
18:00  FK Admira Praha - FK Dukla Praha


  Lední hokej   


Play off Generali Česká Cup ... čtvrtfinále

17:00  HC Oceláři Třinec - Mountfield HK
17:30  HC Verva Litvínov  -  HC Škoda Plzeň
19:00  HC Sparta Praha  -  Bílí Tygři Liberec


Tenis
Challenger Praha 2  ... osmifinále
13:30  Robin Haase -  Zdeněk Kolář

Cyklistika

Plouay (Francie) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice
09:00 ženy do 23 let (81,9 km)
12:00 muži elite (177,5 km)
Prostějov - Mezinárodní závody v dráhové cyklistice

Jezdectví

Olomouc - Světový pohár v parkurovém skákání

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)