Svátek má: Filip

Sport

Velikost textu:

Pískot diváků v Praze v Edenu kromě brankářů patřil všem na hřišti

Pískot diváků v Praze v Edenu kromě brankářů patřil všem na hřišti

Fotbalisté mistrovské Slavie Praha v domácím prostředí  ve 26. kole první ligy  jen remizovali se Slováckem 0:0 a zůstávají sice  na druhém místě tabulky, ale  mají již velkou ztrátu devíti bodů na vedoucí tým Viktorii Plzeň.

Jeden z mnoha letících míčů snašející se před branku Slovácka k hráčům Slavie
29. dubna 2018 - 18:29

Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz byly na místě děje ...Plzeňské Viktorii už  stačí v přímém souboji se Slavií Praha 5. května 2018 v Edenu hrát nerozhodně a může slavit mistrovský titul.

Jak k tomu došlo? Slavia Praha nedala zase v ligovém klání branku a že těch nevyužitých příležitostí měla. Nutno přiznat na obhajobu Slavie, že některé zákroky Moravanů na Pražany v pokutovém území hodně volaly po penaltě, ale rozhodčí, kteří i když přenos přenášela  O2 TV, neměli v činnosti  videorozhodčího, neboť důležité unikátní zařízení pro videorozhodčího v majetku O2 tentokrát nebylo na území Česka. A tak se nekopala ani žádná penalta.

Fotbalisté Slovácka sice bodovali počtvrté v řadě a jejich brankář už 443 minut neinkasoval branku, ale trenéra Kordulu to vůbec netěšilo a po zápase byl hodně rozmrzelý.

Diváci, kterých do Edenu přišlo 13 118, si na výsledek neproměnými šancemi  přeplněného zápasu postěžovali nepřeslechnutelným pískotem určeným kromě brankářů všem lidem  na hřišti.  


  Praha  29. dubna 2018
26. kolo první fotbalové ligy

Slavia Praha - 1. FC Slovácko 0:0
Rozhodčí: Julínek - Dobrovolný, Dresler * ŽK: Danny, Souček - Divíšek, Navrátil, Daníček * Diváci: 13.118.
Slavia Praha: Kolář - Bořil, Jugas, Deli (31. Ngadeu), Flo - Souček - Stoch, Danny, Bucha (62. Hušbauer), Zmrhal (68. Škoda) - Necid. Trenér: Trpišovský.
1. FC Slovácko: Heča - Juroška, Krejčí, Břečka, Divíšek - Daníček - Navrátil, Havlík (20. Machalík), Sadílek, Petr (55. Zajíc) - Kubala (82. Hofmann). Trenér: Kordula.(ps, Prvnizpravy.cz  & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)