Svátek má: Antonie

Regiony

Velikost textu:

Hejtman Radim Holiš je očkovaný proti COVID-19

Hejtman Radim Holiš je očkovaný proti COVID-19

Možnosti očkovat se proti onemocnění COVID-19 využil ve středu 12. května hejtman Zlínského kraje Radim Holiš. První dávku vakcíny Comirnaty dostal v očkovacím centru ve Zlíně.

Hejtman Radim Holiš.
14. května 2021 - 07:30

První dávkou vakcíny Comirnaty od společnosti Pfizera BioNTechbyl dnes v 17.30 hodin v očkovacím centru v PSG aréně ve Zlíně očkován hejtman Zlínského kraje Radim Holiš. Přeočkování druhou dávkou ho čeká za 44 dnů.

Závory pro věkovou skupinu od 45 let, do níž spadá i hejtman Radim Holiš, se otevřely o půlnoci z pondělí na úterý 11. května. Možnosti naočkovat se proti onemocnění COVID-19 bez váhání využil.

„Chtěl bych se zase beze strachu potkávat s rodinou a přáteli, normálně cestovat a užít si léto bez mimořádných opatření. Proto jsem se nechal očkovat. Věřím, že očkování je cesta k návratu do normálního, plnohodnotného života,“ uvedl hejtman Radim Holiš.

Ve Zlínském kraji se otevřou další očkovací místa

Brzy se centrální rezervační systém otevře také dalším věkovým kategoriím. Registrovat se zájemci mohou jednoduše na některé z 8 očkovacích míst v kraji přes webové stránky https://registrace.mzcr.cz/.Termíny na očkování lidé obdrží přibližně do týdne.

Zvonice v Krupce plnila i fortifikační funkci

„Rád bych všechny, kdo ještě váhají, povzbudil a posílil jejich důvěru v očkování. Upřímně prosím všechny občany Zlínského kraje, aby se nechali naočkovat také. Jakmile to bude možné, využijte bezplatné vakcinace a registrujte se do nejbližšího očkovacího místa,“ vyzval hejtman.

(pšt, zlinskenovinky.cz, zdroj: portál Zlínského kraje)