Svátek má: Antonie

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 24.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, baseball, házenou

Kam v sobotu 24.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, baseball, házenou

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Fotbalisté Dukly s novým trenérským týmem hrají proti Vlašimi
24. dubna 2021 - 12:43


Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

    v sobotu 24. dubna 2021




Fotbal


FORTUNA:LIGA 2020/2021 ... 29. kolo

14:00  SK Dynamo Č. Budějovice - FK Jablonec
14:00  SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava
16:00  FK Mladá Boleslav -  FC Slovan Liberec
18:30  FC Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  20. kolo

16:00  FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové
17:00  FK Fotbal Třinec - FK Slavoj Vyšehrad
17:00  1. SK Prostějov - MFK Chrudim
17:00  FK Blansko - FC Vysočina Jihlava
17:00  FK Dukla Praha - FC Sellier & Bellot Vlašim

Slovenská Fortuna liga ... 6. kolo

14:30  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  -   FK DAC Dunajská Streda
15:30  MFK Ružomberok - ŠKF Sereď
17:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - FC Nitra
17:00  FK Senica - MFK Zemplín Michalovce
17:00  FC Spartak Trnava - AS Trenčín

Lední hokej


Reprezentace v Jindřichově Hradci


18:40  Česko - Rakousko

Play-off KHL ... finále


16:00  Avangard Omsk - CSKA Moskva

Slovenská liga ... semifinále play off, 6. zápas

17:00  Poprad - Michalovce

Tenis

Barcelona (Španělsko) - Turnaj mužů

Budapešť (Maďarsko) - Turnaj mužů

Istanbul (Turecko) - Turnaj žen

Stuttgart (Německo) - Turnaj žen

Challenger Řím  ... čtvrtfinále

10:00  Lorenzo Giustino - Vít Kopřiva

Házená

MOL liga žen ... 6. kolo

17:00  Handball PSG Zlín -  Iuventa Michalovce

MOL liga žen ...  12. kolo

15:00  ŠŠK Prešov - DHK Zora Olomouc

Play out STRABAG RAIL Extraligy mužů ... 4. kolo

10:00 SHC Maloměřice - Brno  -  SKKP Handball Brno
14:00 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice

Chance play off STRABAG RAIL Extraligy mužů ... o 5. - 8. místo

18:00  HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice

Chance play off STRABAG RAIL Extraligy mužů ... semifinále

12:00  Talent tým Plzeňského kraje - HC Dukla Praha

Motorismus

Chorvatská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Baseball

Extraliga

13:00  Draci Brno - Sokol Hluboká
13:00  Arrows Ostrava - Olympia Blansko
13:00  Třebíč Nuclears - Kotlářka Praha
13:00  Hroši Brno - Tempo Praha
13:00  Blesk Jablonec - Eagles Praha
16:00  Arrows Ostrava - Olympia Blansko
16:00  Třebíč Nuclears - Kotlářka Praha
16:00  Hroši Brno - Tempo Praha
16:00  Blesk Jablonec - Eagles Praha

Box

Kielce (Polsko) - Mistrovství světa juniorů

Šachy

Jekatěrinburg (Rusko) - Turnaj kandidátů

Šerm

Madrid (Španělsko) - Evropská olympijská kvalifikace

Gymnastika

Basilej (Švýcarsko) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

Zápas

Varšava (Polsko) - Mistrovství Evropy v zápase

Plavání

Velká cena Pardubic

Stolní tenis

Guimaraes (Portugalsko) - Evropská kvalifikace jednotlivců na OH v Tokiu

Jachting

Vilamoura (Portugalsko) - Olympijská kvalifikace v jachtařských třídách Laser a Laser Radial

Ragby

Pohár šesti národů žen

13:00  Irsko - Itálie ...  o třetí místo v Dublinu
15:00  Anglie - Francie ... finále v Londýně
17:00  Wales - Skotsko ... o páté místo v Glasgow

 (ps, Prvnizpravy,cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)